Trade-In

Окрім придбання автомобіля б/в в Автограді у вас також є можливість скористатися програмою Trade-In.

 

Вона передбачає два варіанти - обмін вашого попереднього б/у автомобіля на новий з автосалону або ж на інший б/у автомобіль з доплатою.

 

Консультанти Автограду постійно працюють з великою базою автомобілів з пробігом, які виставляють на продаж наші клієнти, тому завжди запропонують варіант, який вас влаштує. Оглянути автомобілі з пробігом, які в даний момент фізично є на складі, ви можете на території Автограду на спеціальному майданчику.

 

Перевагою послуги Trade-in є принцип «єдиного вікна», тобто повний цикл послуг по купівлі-продажу автомобіля, який ви отримуєте в одному автоцентрі. Вам не потрібно самостійно займатися продажем автомобіля, витрачаючи при цьому багато часу та ризикуючи постраждати від шахраїв, які працюють на вторинному ринку автомобілів.

 

Обмежень по бренду автомобіля, моделі, країні-виробнику або ж технічному стану немає. Також в індивідуальному порядку розглядається і можливість продажу авто старше 10 років. Послуга трейд-ін є доступною як для фізичних, так і юридичних осіб. Беручи участь у програмі Trade-in, ви отримуєте можливість обрати новий автомобіль з 8 різних брендів.

 

Етапи постановки автомобіля на продаж через програму Trade-In у Автограді є наступними:

 

1. Оцінка та огляд технічого стану автомобіля на сервісному центрі. Фінальним документом є заключення СТО про технічний стан автомобіля.

 

2. Огляд автомобіля на наявність внутрішніх та зовнішніх пошкоджень. Про постановку автомобіля на продаж по програмі Trade-In з клієнтом підписується Акт огляду автомобіля.

 

3. Оцінка вартості автомобіля. До нього входить: сервісний лист з описом технічного стану автомобіля та інформація по аналогічним моделям на сайтахwww.auto.ria.ua  та www.avtobazar.ua.

 

4. Підписання договору на комісію.

 

Завітайте до автомобільного містечка Автоград та ознайомтесь з цінами, характеристиками представлених вживаних автомобілів, дізнайтесь про оснащення тапереконайтесь у гарному технічному стані представлених авто. Спеціалісти з продажу здійснять оформлення необхідних реєстраційних документів та проконсультують з усіх супутніх питань.