ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ»

Серед переваг програми «Автомобілі з пробігом у Автограді» є наступні:

 

Гарантія. Ми не декларуємо - ми гарантуємо. Компанія Автоград надає гарантійну підтримку на автомобілі з пробігом.

 

Якість. Всі автомобілі, що продаються в рамках послуги «Автомобілі з пробігом», проходять ретельний технічний контроль та передпродажну підготовку. Ви завжди будете мати відкриту інформацію про технічний стан авто, адже сервісні центри Автограду мають доступ до спеціалізованого програмного забезпечення, яке дозволяє не лише визначити «рідний» пробіг автомобіля, але й перевірити ряд інших, не менш важливих показників.

 

Широкий вибір. Автоград пропонує клієнтам лише найкращі автомобілі з пробігом різних марок з перевіреною історією походження та обслуговування.

 

Юридична прозорість. Продаж авто з пробігом оформляється фактично так само як і продаж нового автомобіля. Так як ви купуєте авто у офіційному автоцентрі, то все відбувається абсолютно прозоро.

 

Ціна. Незважаючи на те, що автомобілі б/у реалізовуються в автоцентрі, це ніяким чином не впливає на їхню ціну в напрямку здорожчання, чого часто побоюються клієнти. Навпаки – за рахунок великого трафіку клієнтів у Автограді та оборотності коштів ми можемо запропонувати вам конкурентну ринкову ціну.

 

Додаткові послуги. Автоград піклується про своїх клієнтів на всіх етапах продажу і покупки автомобіля – безпосередньо на місці ви зможете отримати також послуги страхування, кредитування, постановку і зняття автомобіля з обліку, установку додаткового обладнання та багато іншого.