Trade-in від "Автоград" це вигідно!

Що таке Trade-in

Трейд ін – послуга автосалону з викупу уживаного авто, його вартість враховується при покупці нової машини. Механізм трейд ін дуже простий: власник привозить машину, ключі і всі документи в автосалон, за кілька годин на спеціальному обладнанні проводиться оцінка трейд ін: діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається ціна. Власник може відмовитися продавати машину, якщо запропонована сума його не влаштовує. У цьому випадку йому доведеться сплатити вартість діагностики – в залежності від дилера вона становить 200-600 грн. Якщо угода все-таки відбудеться, вартість діагностики буде вирахувана з кінцевої суми.

 

tradein

Нові автомобілі

Авто з пробігом

SUZUKI S-CROSS
$24,740
2024
0 тис
Автомат
Бензин
Повний
Новий Renault Koleos 2023
$37,492
2023
Типтронік
Бензин
Повний
Новий Renault Duster 2023
$18,336
2023
Механіка
Бензин
Передній
Renault Captur Intense 2023
$26,351
2023
Робот
Бензин
Передній
VOLKSWAGEN GOLF
$13,100
2015
83 тис
Механіка
Дизель
Передній
Hyundai Kona Electric
$22,900
2023
7 тис
Автомат
Електро
Передній
Hyundai Kona Electric 64 кВт⋅г
$21,850
2020
99 тис
Автомат
Електро
Передній
TOYOTA RAV-4
$27,900
2020
49 тис
Автомат
Бензин
Передній

Trade-in як продаж

Trade-in – це схема покупки нового автомобіля, при якій покупець передає продавцеві свій старий автомобіль в рахунок оплати за нову машину, а різницю у вартості доплачує. При цьому покупець не чекає, поки його старий автомобіль продадуть, а відразу отримує новий. Даний механізм покупки давно практикується за кордоном. В Україні trade-in з’явився кілька років тому і вже придбав певну популярність.

Переваги trade-in в зручності – протягом трьох-чотирьох годин Ви зможете пересісти зі своєї старої машини в нову. Всі складності, пов’язані зі зняттям з обліку / перереєстрацією б/в автомобіля і постановкою на облік нового, може взяти на себе салон. Крім цього, Ви не витрачаєтеся на витрати, пов’язаніз продажем вживаного автомобіля, а саме: рекламу в журналах, місце на ринку або в автосалоні і т.д. Ви економите час: відриваючи свої сили від основної роботи, Ви втратите більше, ніж заощадите, продаючи машину самостійно. І, нарешті, безпеку: продавець не ризикує стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню.

Втім, у trade-in є один істотний недолік: старий автомобіль в цьому випадку враховується за вартістю на 10-15% нижче його ринкової вартості.

 

Trade-in в кредит

Якщо Ви передаєте старий автомобіль як початковий внесок при покупці нового автомобіля в кредит, тоді дана схема буде називатися «trade-in в кредит». При цьому всі додаткові платежі – зняття з обліку, реєстрація нового автомобіля, страховка, банківські витрати – будуть враховані таким чином, щоб покупець пересів зі старої машини в нову без грошових витрат. Схема ідентична механізму придбання автомобіля в кредит.

Недолік: цей варіант більш трудомісткий і займає більше часу. Також стомлює процес оформлення покупки-продажу і необхідність сплати продавцем 5% прибуткового податку і 1,5% військового збору в разі, якщо для нього це не перший продаж авто протягом календарного року. Перевага: дилери, які працюють за схемою trade-in, можуть взяти машину на комісію і без покупки нової, взявши за це 2-5% її вартості або фіксовану суму 300-500 доларів США в залежності від салону і марки автомобіля.

Trade-in кредитування в Україні практично нерозвинене.

 

Trade-in як покупка

Найвигідніше брати участь у другому етапі дії схеми trade-in – купувати уживане авто, раніше здане в салон trade-in. Причин цьому кілька. По-перше, можна придбати авто, раніше куплене в цьому ж салоні, – тоді буде нескладно дізнатися історію даної машини. По-друге, при прийомі авто дилер перевіряє всі документи на нього, чим позбавляє Вас від небезпеки купити машину з кримінальним минулим. Наступна перевага в тому, що покупець авто дізнається про його реальний технічний стан. Крім того, ціна машини, проданої по trade-in, як правило, нижче, ніж аналогічної моделі на ринку. Причина в тому, що автодилер не зацікавлений затримувати старі машини на своєму майданчику. Адже оплата продавцеві за авто вже відбулася, і салон хоче якнайшвидше повернути сплачені гроші. Завдання менеджерів по trade-in – забезпечити швидку реалізацію старих авто (авто знаходиться в продажу не більше місяця).

 1. Ви приїжджаєте в автосалон.
 2. Ваш автомобіль відправляється у відділ сервісу на діагностику. Критерії діагностики: стан ходової, двигуна, трансмісії, кузова. Тривалість діагностики 1-2 години. За результатами діагностики визначається вартість автомобіля.
 3. Вибір нового автомобіля в автосалоні і отримання на нього специфікації для банку.
 4.  Візит в банк.
 5. Повторний візит до відділу trade-in в разі позитивного рішення банку про надання кредиту.
 6. Інформація про вартість надходить до відділу продажів, ваш менеджер узгоджує з вами ціну на автомобіль.
 7. Передача б/в автомобіля автосалону.
 8. Ви підписуєте у нотаріуса генеральну довіреність на розпорядження вашим старим автомобілем, після чого вартість автомобіля вноситься в рахунок оплати нового.
 9. Повторний візит в банк для підписання кредитного договору та інших документів. Вноситься залишок суми за оплату нового автомобіля.
 10.  Отримання нового автомобіля.
 • Паспорт громадянина України
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
 • Свідоцтво про шлюб або про розлучення
 • Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади та доходів за останні 6 місяців
 • Документи, що підтверджують наявність додаткових доходів
 • Довідка про обслуговування кредиту за наявності кредиту в іншому банку
 • Техпаспорт автомобіля
 • Експлуатаційні документи на автомобіль (інструкція, сервісна книжка) і на додаткове обладнання, встановлене в ньому (сигналізацію, аудіосистему).
 • При оформленні кредиту необхідно сплатити:
  • Страхові послуги відповідно до тарифів страхових компаній
  • Вартість експертної оцінки відповідно до тарифів оціночних компаній
  • Вартість послуг нотаріуса при засвідченні договору застави автомобіля
  • Разову комісію банку при видачі кредиту.
Підготуйте авто

Передпродажна підготовка завжди спрацьовує в “плюс” та спрощує оцінку автомобіля.

Не забудьте другий комплект гуми!

Якщо привезете запасний комплект гуми – це істотно вплине на вартість оцінювання вашого авто.

Також не забудьте взяти другий комплект ключів

Наявність другого комплекту ключів також вплине на вартість оцінювання автомобіля.

Візьміть сервісну книжку, сертифікати та інші документи

Відсутність сервісної книжки знижує оціночну вартість автомобіля та затягує і ускладнює процес діагностики авто.

Так, можна, програми Trade-In від компанії “Автоград” дозволяють здійснювати обмін на інші марки автомобілів.

Дилери прогнозують істотне пожвавлення на ринку б/в авто і зростання популярності системи Trade-in, зокрема на тлі падіння продажів нових автомобілів. Сьогодні для багатьох автовласників скористатися послугою Trade-in – єдина реальна можливість встигнути поміняти свій автомобіль, поки на складах ще залишилися запаси машин, розмитнених до вступу в силу нового закону.

Найбільш зручний варіянт – звернутися до дилера, який пропонує вибір з кількох цікавих вам брендів і має великий комісійний майданчик. У цьому випадку продавець більше зацікавлений продати вам нове авто і заробити на ньому, а вашу машину він прагне оцінити ближче до ринкової вартості, залишаючи автосалону лише невеликий відсоток, а то і зовсім заробляючи лише на продажу нової машини.

Спочатку менеджер автосалону визначає середню ринкову вартість даної моделі і цього року випуску, використовуючи для цього оголошення з сайтів автопродажі. Далі вас відправляють на лінію інструментального контролю, за результатами якого ціна за авто може як зрости (якщо машина в хорошому технічному стані), так і зменшиться (додається або віднімається коефіцієнт, отриманий в результаті технічного огляду).

Погоджуватися з результатом оцінки чи ні – справа ваша. У деяких випадках, менеджер автосалону може запропонувати цікаві знижки на новий автомобіль, може погодитися з вашими аргументами щодо деяких моментів оцінки і т.д. Загалом, певний торг дуже навіть можливий. У цьому випадку важливий людський фактор, адже хороший менеджер в більшості випадків знайде дорогу до серця (і гаманця) клієнта. У цьому плані великий вибір брендів і моделей, пропонованих одним дилером вам на руку. Більше вибір – більше варіянтів.

Обміняти свою машину можна не тільки на нову, але і на будь-яку іншу, яка є на комісійному майданчику. У разі, якщо ваша машина виявиться дорожче обраної вами, можна навіть отримати гроші за обмін від автосалону. Наприклад, ви пригнали Volkswagen Tuareg дружини, який вона хоче обміняти на меншу машинку. Натомість вибрали їй Cross Polo того ж року і з невеликим пробігом. Вам важливим є обмін без тяганини, нехай і з деякою втратою в грошах, а для менеджера – це проведена ним угода Trade-in і комісійні.

Так, пробіг автомобіля впливає на його вартість під час обміну за програмою Trade-In. Але не поспішайте скручувати пробіг: в багатьох випадках при діагностиці автомобіля можна визначити реальний пробіг. Загалом, чим більше пробіг, тим нижча вартість автомобіля. Однак інші фактори, такі як стан авто, його вік та комплектація, також впливають на оцінку вартості.

Так, ми практикуємо автовикуп у власників автомобілів. Також можемо залишити ваш автомобіль на комісію для продажу на нашому майданчику автомобілів з пробігом.

Залишились запитання? Заповніть форму:

  Copyright © 2023. Всі права збережені.